مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

تاریخ ارسال نوشته: 19 فوریه 2020
اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟

شرایط و زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت ؟

دفترچه راهنما ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت؟

کنکور وزارت بهداشت و آموزش پزشکی  هرساله تعداد زیادی از داوطلبان مقطق کارشناسی ارشد را به خود اختصاص می دهد و باتوجه به اینکه رشته های وزارت بهداشت شرایط کاری و استخدامی بیشتری نسبت به سایر رشته ها دارند رقابت و قبولی در رشته های وزارت بهداشت در مقطع کارشناسی ارشد بسیار سخت تر از وزارت علوم می باشد. و برای قبولی به رتبه و درصد های بهتری نیاز است. از نکات قابل توجه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت۹۹ تاثیر۲۰ درصدی معدل دوره کارشناسی بر نمره داوطلب بود.

نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بدون آزمون استعدادهای درخشان

زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۹

همانطور که می دانید ثبت نام کارشناسی ارشدوزارت بهداشت  در بهمن ماه ۹۸ انجام شد و آزمون آن در روزهای ۲۶ و ۲۷ تیرماه برگزار شد. پس از آن نتایج اولیه کنکورکارشناسی ارشد وزارت بهداشت در روز ۲۲ مرداد ماه برروی سایت سازمان سنجش و آموزش پزشکی قرار گرفت. هم اکنون نیز نتایج اولیه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بر روی سایت این سازمان قرار دارد.

داوطلبان بسیاری بی صبرانه منتظر اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت هستند به این داوطلبان بایستی عرض کنیم که گفته می شود نتایج نهایی در هفته دوم شهریور ماه اعلام می شود.

به محض اینکه اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته وزارت بهداشت برروی سایت سازمان سنجش و آموزش پزشکی فعال شد شما میتوانید از طریق سایت درخت دانش، اینستاگرام و کانال تلگرام زیر اطلاع رسانی خواهد شد. در صورت قبولی داوطلبان می بایست به سایت دانشگاهی که در آن پذیرفته شده اند وارد شده و از زمان و نحوه ی ثبت نام و شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام با خبر شوند.

سهمیه های موجود در مقطع کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

سهمیه های موجود برای پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شامل سهمیه ایثارگران, سهمیه رزمندگان, سهمیه استعداد های درخشان و سهمیه آزاد می باشد, برای اطلاع از مقدار تاثیر هریک از این سهمیه ها ونحوه اثر آن ها در تعین رتبه و تراز می توانید به پست های قبلی درخت دانش مراجعه نمایید و یا با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون پیش شماره با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

در لینک زیر می توانید سهمیه های کنکور ارشد وزارت بهداشت سال تحصیلی ۹۸-۹۹ را مشاهده نمایید.

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

هر ساله به دنبال اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و ثبت نام پذیرفتگان در دانشگاه ها با توجه به ظرفیت های دانشگاه ها و صندلی های خالی باقی مانده هر دانشگاه لیستی از تعداد داوطلبان در خواستی در هر رشته را منتشر می کند و پس از آن ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شروع می شود این ثبت نام معمولا در اواخر مهرماه و از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش پزشکی اعلام و انجام می شود باید دید وضعیت پذیرش در تکمیل ظرفیت امسال وزارت بهداشت چگونه است.

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

  مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاورین مجرب درخت دانش در تمامی مراحل ثبت نام آزمون ارشد پزشکی ۹۹ ، معرفی منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، ثبت نام کنکور سراسری ۹۹، برنامه ریزی درسی و …. همراهه شما خواهند بود برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران تحصیلی درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (شماره گیری با تلفن ثابت) در ارتباط باشند.

 با آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان آزمون کارشناسسی ارشد وزارت بهداشت

اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

کانال تلگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

مرکز مشاوره تحصیلی درخت دانش با دارا بودن بهترین و مجرب ترین مشاوران تحصیلی در کلیه ی مقاطع تحصیلی از ابتدایی تا دکترا پاسخگوی تمامی سوالات شما در رابطه با اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد۹۹, اعلام زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۹, نحوه انجام ثبت نام تکمیل ظرفیت وزارت بهداشت۹۹, و شرایط پذیرش در هر دانشگاه،، انتخاب رشته کنکور ۹۹ و  تمامی سوالات تحصیلی شما می باشد. با شماره گیری ۹۰۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون پیش شماره با مشاوران مجرب و باتجربه درخت دانش در ارتباط باشید.

هیچ نظری وجود ندارد