مطالب تصادفی

نتایج بدون کنکور سراسری مهر 98

نتایج بدون کنکور سراسری مهر ۹۸

نتایج بدون کنکور سراسری مهر 98، اعلام نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه های سراسری می باشد...

رفع محرومیت کنکور 98

رفع محرومیت کنکور ۹۸

لغو محرومیت از کنکور 98 چیست؟(ارسال درخواست مجوز شرکت در کنکور سال بعد می باشد) رفع محرومیت از کنکور ۹۸...

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور سراسری 98 را چگونه انجام دهیم؟ (به صورت حضوری و غیرحضوری) فاکتورهای انتخاب رشته کنکور سراسری...

نفرات برتر کنکور سراسری 98 اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری 98 امروز سه شنبه 15 مرداد ماه 98 اعلام شدند که برای هر گروه آزمایشی 10...

اعلام نتایج پایه دهم مدارس شاهد

تاریخ ارسال نوشته: ۲۷ تیر ۱۳۹۶
اعلام نتایج پایه دهم مدارس شاهد

زمان اعلام نتایج پایه دهم دارس شاهد یا همان مقطع دوم متوسطه ۹۸-۹۹ یکی از مهمترین سوالات دانش آموزان می باشد که کی اعلام خواهد شد؟ چون معدل دارای امتیاز است رقابت سنگینی در میان دانش آموزان واجد شرایط ثبت نام مدارس شاهد است و از این رو اعلام نتایج مدارس شاهد نیز از حساسیت بالایی برخوردار می باشد.

در این مقاله سعی داریم به تمامی سوالات دانش آموزان پایه دهم مدارس شاهد که در مورد نحوه مشاهده نتایج مدارس شاهد ۹۸-۹۹ سوال دارند را پاسخ دهیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید

برای مشاهده نتایج مدارس شاهد پایه دهم ۹۸-۹۹ خود و همچنین نتایج ثبت نام پایه اول ابتدایی مدارس شاهد می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره تماس حاصل نمایید.

زمان اعلام نتایج پایه دهم مدارس شاهد ۹۸-۹۹

زمان اعلام نتایج مدارس شاهد پایه دهم نیمه دوم تیر ماه ۹۸ تاریخ ۹۸/۰۴/۲۸ می باشد، که داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت اعلام نتایج مدارس شاهد به نشانی : saja.medu.ir مراجعه نمایند.

زمان بررسی مدارک ثبت نام مدارس پایه دهم شاهد ۹۸-۹۹

زمان برسی مدارک نتایج مدارس شاهد پایه دهم ۲۶ تا ۳ مرداد ماه ۱۳۹۸ می باشد.

زمان اعلام نتایج قطعی به اولیا ۹۸-۹۹

زمان تایید مدارک ثبت نام نتایج مدارس شاهد پایه دهم  ۳ تا ۱۷ مرداد ماه ۱۳۹۸ می ب

نحوه دریافت نتایج مدارس شاهد متوسطه دوم ۹۸-۹۹

داوطلبان گرامی آزمون مدارس شاهد در پایه نهم به دهم می توانند جهت مشاهده نتایج مدارس شاهد ۹۸-۹۹، با در دست داشتن کد ملی و شماره سریال شناسنامه خود از ساعت ۸ صبح روز ۲۸ تیر ۹۸ با مراجعه به سایت سجا saja.medu.ir ، نتیجه خود را دریافت نمایند. بعد از وارد نمودن شماره سریال و کد ملی در مرحله بعد نتیجه ازمون با مشخصات فردی داوطلب نمایش داده خواهد شد، اعلام نتایج مدارس شاهد را به مشاوران مجرب درخت دانش بسپارید.

اعلام نتایج مدارس شاهد

نتیجه ذخیره مدارس شاهد ۹۸-۹۹

کسانی که پذیرفته شده قطعی و کسانی که به عنوان ذخیره مدارس شاهد در لیست قرار گرفته اند باید با در دست داشتن مدارک لازم به مدرسه مورد نظر مراجعه و مراحل ثبت نام خود را انجام دهند که از تاریخ ۲۹ تیر ماه تا ۵ مرداد ماه زمان تایید مدارک می باشد، که نهایتا تا ۷ مرداد نتیجه نهایی پذیرش داوطلبان اعلام می شود، و در این زمان کسانی که به عنوان ذخیره ثبت نام نموده اند امکان دارد با وجود خالی بودن ظرفیت از محل قبول شدگان قطعی (که برای تکمیل مدارک اقدام نکرده اند یا به هر دلیلی مراحل ثبت نام را کامل نکرده باشند)، جزو پذیرفته شدگان نهایی مدرسه مورد نظر قرار بگیرند.

نکات قابل توجه در ثبت نام مدارس شاهد

نکته قابل توجه دوستان عزیز، به دلیل به تعویق افتادن اعلام نتایج شاهد، بعضی از خوانواده ها در مدارس دیگر فرزندان خود را ثبت نام کرده اند. افرادی که در لیست ذخیره قرار گرفته اند احتمال ثبت نام آنها بیشتر شده است.
دانش اموزان گرامی پایه نهم به دهم مدارس شاهد می توانند جهت دریافت اطلاعات و راهنمایی های لازم در خصوص ثبت نام در مدارس شاهد(اعلام نتایج پایه دهم مدارس شاهد)، با شماره تلفن ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون نیاز به کد گیری از تلفن ثابت منزل، تماس گرفته و از راهنمایی های مشاوران مجرب و متخصص درخت دانش در تمام مراحل تحصیل بهره ببرند.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

8 نظر