hit
counter

اعلام نتایج نیمه متمرکز کنکور سراسری

اعلام نتایج نیمه متمرکز کنکور سراسری

نتایج معرفی شدگان رشته های تحصیلی نیمه متمرکز آزمون سراسری سال 96 در روز دوشنبه 24 مهر ماه اعلام شد.  

فهرست اسامی و شماره داوطلبی معرفی شدگان هر یک از رشته های تحصیلی نیمه متمرکز علوم ورزشی با انجام مراحل مصاحبه و دیگر مراحل گزینش بقیه رشته های تحصیلی نیمه متمرکز در دوره روزانه، دوره شبانه یا همان نوبت دوم، دوره پردیس دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه های علوم پزشکی کشور تا چند برابر ظرفیت هر رشته در روز دوشنبه 24 مهر ماه منتشر  شد.

گزینش و مصاحبه(اعلام نتایج نیمه متمرکز کنکور سراسری)

افرادی که اسامی آنها در تاریخ 24 مهر 96 در سایت قرار گرفت می توانند با توجه به برنامه زمانی اعلام شده و شرایط درج شده در اطلاعیه ای که همزمان با انتشار اسامی در اختیار پذیرفته شدگان قرار می گیرد باید در تاریخ های اعلام شده برای گزینش و مصاحبه رشته مربوط اقدام نمایند.

این اسامی که اعلام خواهد شد(اعلام نتایج نیمه متمرکز کنکور سراسری) پس از درج سوابق تحصیلی از طرف آموزش و پرورش و اعمال سهمیه از طرف ارگان های ذیربط محاسبه شده و تمام موارد موثر رقابت در این پذیرش اعمال شده است.

در روز جمعه تاریخ 28 مهر ماه سال 96 کارنامه نتایج که اعلام شد همزمان با آن می توانید کارنامه نتایج اولیه اصلاح شده خود را نیز دریافت و مشاهده نمایید.

اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های نیمه متمرکز آزمون سراسری در پایان دی ماه نهایتا اوایل بهمن ماه اعلام خواهد شد. با این حساب آغاز سال تحصیلی برای پذیرفته شدگان نهایی نیمه متمرکز سال 96 نیمسال دوم تحصیلی خواهد بود.

برای مشاهده کارنامه خود بر روی لینک زیر کلیک بفرمایید.

مشاهده کارنامه رشته های نیمه متمرکز سراسری 96

کارنامه پذیرفته نشدگان(اعلام نتایج نیمه متمرکز کنکور سراسری)

البته اطلاعاتی کامل راجع به کارنامه افراد پذیرفته نشده که رتبه داوطلب در هر یک از کد رشته های انتخابی او با اعمال سهمیه، نمره کل داوطلب در تمامی کد رشته های انتخابی و رتبه آخرین نفر پذیرفته شده در آن کد رشته و سایر اطلاعات در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

داوطلبان شرکت کننده جهت دریافت اطلاعات لازم درباره نتایج رشته های نیمه متمرکز و زمان و طریقه مراحل گزینش و مصاحبه می توانند با مشاوران متخصص درخت دانش با شماره 9099072943 بدون کدگیری از طریق تلفن ثابت منزل تماس گرفته و با اطمینان کامل مراحل مصاحبه و گزینش خود را طی نمایند.

    راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

توسط | 2017-10-16T16:50:49+00:00 اکتبر 14th, 2017|اعلام نتایج آزمون, مهم ترین مقالات|0 نظر

درباره نویسنده :

ارسال نظر