hit
counter

اعلام نتایج نهایی دوره کاردانی

اعلام نتایج نهایی دوره کاردانی

اطلاعیه جدید سازمان سنجش آموزش کشور

سازمان سنجش آموزش کشور درباره زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون دوره های کاردانی نظام جدید(دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی- غیر انتفاعی) سال 96 خبر داد.

طبق این اطلاعیه اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون دوره های کاردانی نظام جدید(دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی- غیر انتفاعی) هر دو گروه شرکت کننده ( هم رشته هایی که با آزمون پذیرش دارند و هم رشته هایی که با سوابق تحصیلی پذیرش می کنند) تا تاریخ 21/6/96 روز سه شنبه ساعت 9 صبح از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org  اعلام می شود.

زمان ثبت نام حضوری

از داوطلبان پذیرفته شده نهایی(اعلام نتایج نهایی دوره کاردانی) دعوت می شود در زمان مقرر برای ثبت نام به مؤسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند. البته اطلاعات لازم همزمان با اعلام نتایج در اطلاعیه ای منتشر خواهد شد. پس داوطلبانی که اسامی آنها در لیست قبول شدگان موجود است، باید با توجه به نشانی و آدرس مؤسسات مندرج در دفترچه راهنمای آزمون، در یکی از روزهای شنبه تاریخ 25/6 96 و یا یکشنبه 26/6/96 مؤسسه محل قبولی خود را یافته و با در دست داشتن مدارک لازم به مکان محل قبولی مراجعه نمایند.

داوطلبان پذیرفته شده (اعلام نتایج نهایی دوره کاردانی)باید از زمان و مکان دقیق ثبت نام خود مطلع شوند زیرا که عدم مراجعه به موقع و در زمان مشخص شده، باعث لغو قبولی داوطلب شده و به منزله انصراف از تحصیل محسوب می شود. جهت دریافت اطلاعات لحظه ای و آنی کنکور و تحصیلی در تمام مقاطع می توانید عضو کانال اطلاع رسانی مشاوره تحصیلی درخت دانش شوید.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

داوطلبان پذیرفته شده جهت دریافت اطلاعات کامل و زمان و مکان ثبت نام می توانند با مشاوران مجرب درخت دانش با شماره تماس 9099072943 بدون نیاز به کد گیری از طریق تلفن ثابت منزل تماس گرفته و راهنمایی های لازم را از مشاوران درخت دانش بگیرند.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

 

درباره نویسنده :

ارسال نظر

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.