مطالب تصادفی

منابع کنکور سراسری ۹۹

درسی معرفی منابع کنکور سراسری 99 نظام جدید؟ معرفی منابع کمک درسی کنکور نظام جدید ؟ معرفی منابع نظام قدیم...

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 امروز 11 آذر ماه 98 مشخص شد و بر اساس اطلاعیه سایت سازمان...

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران از چه زمانی آغاز خواهد شد؟(28 آبان ماه 98) شرایط ثبت...

سایت ثبت نام بدون کنکور آزاد نیمسال دوم

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 98-99 کدام است؟(مطالعه مقاله) نحوه ورود به سایت ثبت نام بدون...

اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد

تاریخ ارسال نوشته: 4 سپتامبر 2017
کارنامه محرمانه کنکور

خبرفوری (۲۳ شهریور ماه ۹۸): اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد ۹۸ و دانشگاه آزاد بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی منتشر شد.

چگونه اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد خود را مشاهده کنم؟(مطالعه مقاله)

اولین اقدام بعد از مشاهده نتایج نهایی انتخاب رشته آزاد ۹۸ چیست؟(مطالعه مقاله)

در صورتی که پذیرفته نشم برای بدون کنکور می تونم اقدام کنم؟(ثبت نام در تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه آزاد)

امسال تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۸ چه رشته هایی پذیرش می کنند و حداقل رتبه قبولی در راین رشته ها؟ 

در این مقاله همانند مقاله مشاهده نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور مهر ۹۸  کامل نحوه مشاهده اعلام نتایج، معرفی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸، و اولین اقدامات پس از دریافت نتایج نهایی دانشگاه آزاد را توضیخ خواهیم داد لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد ۹۸ منتشر شد

نتایج انتخاب رشته با آزمون نهایی دانشگاه آزاد ۹۸ اعلام شد و داوطلبان می توانند با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته و کد ملی نتایج کنکور سراسری آزاد ۹۸ خود را دریافت نمایند برای ورود به سایت اعلام نتایج بر روی لینک دریافت نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ کلیک نمایید

توصیه می شود برای اطلاع از رشته های بدون کنکور، نحوه ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد، مدارک لازم جهت ثبت نام و … می توانید با مشاوران مجرب ما از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کد و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

راهنمای پذیرفته شدگان نهایی با آزمون دانشگاه آزاد ۹۸

داوطلبانی که در گزینش هاي مختلف رشته هاي بـا آزمـون در بیش از یک رشته/ محل/ نظـام آموزشـی پذیرفتـه شـده باشـند، میتوانند به انتخاب خود فقط در یکی از رشته/ محـل هـاي اعـلام شده ثبت نام نموده و به تحصیل بپردازند.

زمان و نحوه مراجعه پذیرفته شدگان و ذخیره ها برای ثبت نام دانشگاه آزاد ۹۸

پذیرفته شدگان همه رشته ها بدون توجه به زمان شروع بـه تحصیل مندرج در کارنامه اعلام نتـایج بایـد شخصـاً در یکـی از روزهای دوشــنبه و ســه شــنبه ۲۶ و ۲۷ شــهریورماه ۹۸ با در دست داشـتن مـدارك لازم جهـت ثبـت نـام بـه واحـدهاي ذیربط که نشانی و تلفن آنها در زیر قابل مشاهده می باشد و می توانید برای دریافت آدرس و تلفن دانشگاه های آزاد ۹۸ برای ثبت نام کلیک نمایید:

آدرس و شماره تلفن دانشگاه آزاد تهران و شهرستانها

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد مهر ۹۸

زمان اعلام نتایج دانشگاه آزاد با آزمون و بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال اول مهر ۹۸ مشخص شد:

دکتر شاهانی رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج انتخاب رشته هاي بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد مهر ۹۸ و همچنین نتایج انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد ۹۸ از ۲۳ شهریور ماه اعلام خواهد شد.

برای مشاهده نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۸ خود و همچنین دریافت نتایج بدون کنکور آزاد مهر ۹۸ می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن کد و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

مشاهده نتایج دانشگاه آزاد

چگونه نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۸ را مشاهده کنیم؟

نحوه مشاهده نتایج دانشگاه آزاد

داوطلبان گرامی توجه داشته باشید که پس از اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور ۹۸ می توانید با مراجعه به سایت www.azmoon.org  به دو روش زیر اقدام نمایند:

  1. لطفا کد ملی یا کد رهگیری غیر ایرانی را وارد نمایید.
  2. لطفا شناسه دانشگاه آزاد را وارد نمایید

راهنمای مشاهده نتایج نهایی دانشگاه آزاد ۹۸

راهنمای پرکردن جدول اول: در جدول اول مطابق تصویر بالا کد ملی خود را به جای نام کاربری در سامانه اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد وارد نمایید.

راهنمای پر کردن جدول دوم: در جدول دوم شناسه دانشگاه آزاد: کد شناسه انتخاب رشته خود را که در انتهای کارنامه سازمان سنجش درج شده است را وارد نمایید.

در صورتی که پس از مشاهده اعلام نتایج متوجه بروز خطا و یا اشتباه برای مثال عدم درج سهمیه و … شوید می توانید نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام نمایید و یا می توانید انجام ثبت اعتراض به انتخاب رشته خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید.

اولین اقدام بعد از مشاهده نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۸ چیست؟

اولین اقدام پس از اعلام نتایج نهایی دانشگاه ازاد ۹۸ این است:

  • افردای که در رشته محل انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۸ خود مورد پذیرش قرار گرفته اند می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد پذیرفته شده از زمان ثبت نام حضوری دانشگاه باخبر شوند و برای ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد ۹۸ به دانشگاه مورد نظر مراجعه نمایند.

ثبت نام برخی از دانشگاه های معتبر در شهرهای بزرگ و همچنین دانشگاه آزاد تهران، قبل از ثبت نام حضوری دانشگاه و بعد از پذیرفته شدن در دانشگاه آزاد ۹۸، دارای ثبت نام ده مرحله ای می باشدريال که داوطلب باید این ثبت نام را به صورت اینترنتی انجام دهد.

  • افرادی که در نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد مورد پذیرش قرار نگرفتند می توانند برای مشاهده رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ و همچنین شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷-۹۸ اقدام نمایند، برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه، زمان، مهلت، شرایط، مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸ بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۹-۹۸

زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم ۹۸ مشخص شد

زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم بهمن ماه ۹۷-۹۸ در نیمه دوم بهمن ماه و در تاریخ ۲۷ بهمن ماه ۹۸ منتشر خواهد شد و داوطلبان می توانند نتیجه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی خود را مشاهده نمایند.

داوطلبین بدون کنکور دانشگاه ازاد برای مشاهده نتایج خود، نحوه و مدارک لازم جهت ثبت نام پذیرفته شدگان می توانند(گرفتن شماره دانشجویی اینترنتی) با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایند و یا بر روی لینک نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم کلیک نمایند:

اعلام نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ذخیره دانشگاه آزاد کی اعلام خواهد شد؟

نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۷ این مرحله پنج شنبه ۱۰ آبان ماه اعلام خواهد شد.

“مشاهده نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد رشته های پزشکی و پیراپزشکی خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید”

اگر از نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد خود راضی نیستید !!!

بسیاری از داوطلبان پس از اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد ۹۸ از رشته محل پذیرفته شده خود راضی نیستند و یا تمایل دارند که شانس خود را برای پذیرش در رشته یا دانشگاه بهتری امتحان کنند.

اگر شما هم شامل این دسته از داوطلبان هستید می توانید یا رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد را انتخاب نمایید و یا اینکه منتظر دفترچه تکمیل ظرفیت باشید و یک بار دیگر رشته محل های مورد نظر خود را انتخاب کنید.

“۹۵ درصد رشته ها را بدون کنکور پذیرش داریم”

سایت اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد: azmoon.org

سایت اطلاع رسانی زمان اعلام نتایج بدون کنکور: azmoon.iau.ac.ir

سایت مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد: azmoon.net

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد