hit
counter

اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد

اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد

در طی چند سال اخیر کنکور دانشگاه سراسری و آزاد تجمیع شده و داوطلبان به طور همزمان برای هر دو دوره می توانند به رقابت بپردازند. و اما حالا پس از به پایان رسیدن آزمون کنکور و اتمام انتخاب رشته حالا نوبت به اعلام نتایج انتخاب رشته می رسد.

زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد

داوطلبان مقطع کارشناسی می توانند در دهه سوم شهریور ماه از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به مشاهده اعلام نتایج دانشگاه آزاد بپردازند.

داوطلبانی که در رشته و دانشگاه مورد نظر خود پذیرفته شده اند می توانند در موعد مقرر که توسط اطلاعیه از طریق سایت رسمی دانشگاه آزاد مربوطه و نیز از طریق سایت مرکز آزمون اعلام می شود برای انجام ثبت نام حضوری اقدام کنند.

چگونه اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد را مشاهده کنیم؟

داوطلبان گرامی توجه داشته باشید که پس از اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور 96 می توانید با مراجعه به سایت www.azmoon.org  به دو روش

1- شناسه انتخاب رشته (واردن نمودن مجموعه امتحانی و نظام آموزشی و شماره شناسنامه) و

2- اطاعات فردی (وارد نمودن مجموعه امتحانی و نظام آموزشی نام ، نام خانوادگی ، سال تولد و شماره شناسنامه ) نتایج انتخاب رشته خود را مشاهده نمایید.

در صورتی که پس از مشاهده اعلام نتایج متوجه بروز خطا و یا اشتباه برای مثال عدم درج سهمیه و … شوید می توانید نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام نمایید و یا می توانید انجام ثبت اعتراض به انتخاب رشته خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید.

اگر از نتایج انتخاب رشته راضی نیستید…

بسیاری از داوطلبان پس از اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد از رشته محل پذیرفته شده خود راضی نیستند، و یا تمایل دارند که شانس خود را برای پذیرش در رشته یا دانشگاه بهتری امتحان کنند. اگر شما هم شامل این دسته از داوطلبان هستید می توانید پس از اعلام نتایج دانشگاه آزاد منتظر دفترچه تکمیل ظرفیت باشید و یک بار دیگر رشته محل های مورد نظر خود را انتخاب کنید. در مقالات بعدی در رابطه با تکمیل ظرفیت توضیحات بیشتری ارائه خواهد شد.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

 

درباره نویسنده :

ارسال نظر