hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

اعلام نتایج مهندسی فناوری علمی کاربردی No ratings yet.

نتایج کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی 97؟

شرایط ثبت نام حضوری مهندسی فناوری دانشگاه علمی کاربردی 97؟

مدارک لازم برای ثبت نام حضوری مهندسی فناوری دانشگاه علمی کاربردی 97؟

با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال و با آرزوي موفقيت براي كليه داوطلبان عزيز، بدين‌وسيله نظر پذيرفته‌شدگان نهايي پذيرش دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌اي نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي‌-‌‌كاربردي مهر ماه سال 1397 را به موارد زير معطوف مي‌دارد(اعلام نتایج مهندسی فناوری علمی کاربردی):

الف) براساس ضوابط مربوط به گزينش هر يك از رشته‌هاي تحصيلي گروه‌هاي آموزشي مختلف در پذيرش دوره‌هاي مذکور از بين داوطلباني كه حدنصاب لازم را احراز كرده‌اند، براساس اولويت كدرشته محل‌هاي انتخابي و ظرفيت‌هاي تخصيص داده شده به هر سهميه، گزينش انجام و فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان در هر كدرشته محل استخراج گرديده است(اعلام نتایج مهندسی فناوری علمی کاربردی).

اعلام نتایج مهندسی فناوری علمی کاربردی

زمان ثبت نام ححضوری دانشگاه علمی کاربردی

کلیه پذيرفته‌شدگان لازم است در يكي از روزهاي سه شنبه 97/06/27 لغايت یک شنبه 97/07/01 نسبت به بارگذاری مدارک مندرج در بند “ب” این اطلاعیه در سامانه جامع آموزشی دانشگاه به آدرس  www.edu.uast.ac.ir اقدام نمایند و سپس با در دست داشتن اصل مدارک مذکور در اين اطلاعيه و با توجه به كدرشته محل قبولي، به نشاني تعيين شده در جدول شماره (5) دفترچه راهنماي پذيرش مراجعه نمايند.(اعلام نتایج مهندسی فناوری علمی کاربردی)

برای مشاهده کارنامه نهایی کنکور سراسری می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

کارنامه نهایی کنکور سراسری 97

برای مشاهده کارنامه علمی کاربردی مهندسی فناوری می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

مشاهده نتایج کارشناسی علمی کاربردی 97

تذكر مهم

كليه پذيرفته شدگان مي‌بايست در زمان مقرر براي ثبت‌نام به مركز كد قبولي خود مراجعه نمايند بديهي است عدم ثبت‌نام در تاريخ تعيين شده به منزله انصراف از تحصيل آنان تلقي خواهد شد.

ب) مدارك لازم براي ثبت‌نام جهت ثبت نام مهندسی فناوری علمی کاربردی:

  1. شش قطعه عكس همانند پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.
  2. تصوير شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
  3. تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت.
  4. اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش به انضمام يك برگ تصوير آن.
  5. اصل كاربرگ 103 (فرم تاييديه معدل) جهت فارغ‌التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است.(اعلام نتایج مهندسی فناوری علمی کاربردی)
  6. اصل كاربرگ 101 (گواهي اشتغال) به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسئول، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار (براي پذيرفته‌شدگان شاغل)
  7. مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان را با توجه به بند 2-3 مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحات 4و5 دفترچه راهنماي پذيرش مشخص نمايد (براي برادران).

مشاوره تحصیلی درخت دانش

داوطلبان و متقاضیان علمی کاربردی برای دوره مهندسی فناوری می توانند برای مشاهده نتایج و مدارک لازم برای ثبت نام ضوری و همچنین هدایت تحصیلی خود با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشند. برای ارتباط با مشاوران تحصیلی درخت دانش می توانید از طریق شماره 9099072943 با تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن کد در ارتباط باشند.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.