مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی

تاریخ ارسال نوشته: 16 جولای 2017
اعلام نتایج پایه دهم مدارس شاهد

زمان اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ چه تاریخی می باشد؟ (زمان اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی دهه اول مرداد ماه به بعد ۹۸)

نحوه مشاهده نتایج مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹؟(مطالعه مقاله)

سایت اعلام نتایج مدارس نمونه ۹۸-۹۹ کدام است؟ (لینک مشاهده در داخل مقاله)

اولین اقدام بعد از مشاهده نتایج مدارس نمونه دولتی چه می باشد؟ (مطالعه مقاله)

در این مقاله سعی بر این داریم به تمامی سوالات داوطلبان ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ ، نحوه و شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ که با مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

زمان اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ چه تاریخی می باشد؟

کلیک تصحیح آزمون، به همراه محاسبه امتیاز آزمون داوطلبان مدارس نمونه دولتی، حداکثر ۵ هفته پس از برگزاری آزمون در سامانه آزمون مدارس نمونه دولتی منتشر می شود یعنی زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی که نیمه اول خرداد ماه ۹۸ می باشد اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ دهه اول مرداد ماه ۹۸ خواهد بود.

توصیه می شود: برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتیجه مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹، نحوه مشاهده، مدارک لازم، تحلیل کارنامه و انتخاب مدار دولتی برتر و … می توانید با مشاوران مجرب ما از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کد و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی

اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی

تفاوت زمان اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی با استعداد های درخشان ۹۸-۹۹

زمان اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی با مدارس استعدادهای درخشان مستقل از هم است و نتیجه قبولی در مدارس مذکور ینی مدارس نمونه دولتی و استعداد درخشان جداگانه اعلام خواهد شد.

نحوه دریافت نتایج مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ در سایت آزمون

نحوه دریافت نتایج مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ به این صورت می باشد که دانش آموز در زمان اعلام نتایج برای دریافت کارنامه خود باید به سایت آزمون اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی به آدرس azmoon.medu.ir مراجعه نماید و بر اساس کد ملی و رمز عبور خود نتایج قبولی خود را مشاهده کند که در زیر شرایط قبولی و نکات مهم اعلام نتایج مدارس نمونه را توضیح خواهیم داد.

نکات مهم اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹

  1. هیچ فهرست ذخیره ای برای مدارس دوره دوم متوسطه استعدادهای درخشان اعلام نخواهد شد.
  2. فهرست ذخیره ای برای مدارس دوره دوم متوسطه مدارس نمونه دولتی با هماهنگی و تایید دفاتر ذیربط معاونت آموزشی متوسطه اعلام خواهد شد.
  3. برای کلیه داوطلبانی که مورد پذیرش مدارس نمونه دولتی قرار نگرفتند، حداکثر یک هفته پس از اعلام نتیجه آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ کارنامه عدم قبولی شامل تعداد پاسخ خای صحیح و غلط، نمره اخذ شده هر درس، امتیاز کل داوطلب و امتیاز آخرین فرد مورد پذیرش قرار گرفته مدارس نمونه دولتی در مدارس مورد تقاضای او صادر می شود.
  4. برای پذیرفته شدگان و قبول شدگان نتایج مدارس نمونه دولتی کارنامه صادر نخواهد شد.

مهلت ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹

مهلت ثبت نام قبول شدگان مدارس متوسطه دوره دوم در اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی سال تحصیلی ۹۸-۹۹ حداکثر تا پایان مرداد ماه سال ۱۳۹۸ خواهد بود.

ز آن جایی که انتخاب نوع مدرسه در پیشرفت تحصیلی دانش اموز تاثیر به سزایی دارد (اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی)، و مدارس نمونه دولتی به خاطر اهمیت دادن به وضعیت تحصیلی و برخورداری از امکانات رفاهی، و تلاش برای کشف استعدادهای دانش اموزان به عنوان مدارسی خوب در اجتماع شناخته شده و رغبت و شوق زیادی برای شرکت در ازمون این مدارس در دانش اموزان و خانواده های انها به چشم می خورد. و علی رغم اشتیاق زیاد به شرکت در این مدارس، اضطراب و ترس ناشی از آزمون در دانش آموزان و خانواده های انها به چشم می خورد.

البته والدین گرامی می توانند با افزایش اطلاعات خوددر زمینه آزمون های نمونه دولتی و مدارس شاهد، مدارس تیزهوشان، همراهی با مشاوران درخت دانش و استفاده از مقالات و راهنمایی ها و اخبار و اطلاعات موجود در سایت درخت دانش از این اضطراب بکاهند و به فرزندان خود کمک شایانی بکنند. زمان برگزاری کلاس های این مدارس، صبح و عصر در دو نوبت می باشد.

شرایط عمومی ثبت نام در مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹

شرط ادامه تحصیل در این مدارس، انجام فعالیت های اموزشی و پرورشی است. امسال هم مانند سالهای گذشته ازمون مدارس نمونه دولتی برای  پایه نهم به دهم، برگزار شد. این ازمون به نسبت آسان تر از آزمون مدارس تیزهوشان است. پذیرش آن رسمی و تحت نظارت دولت انجام می گیرد. ورود دانش اموزان به مدارس نمونه دولتی مشروط به قبولی در ازمون است.

سوالات آزمون مدارس نمونه

این آزمون، آزمونی ورودی است که توسط استان ها برگزار می شود. برای شرکت در ازمون نمونه دولتی بایستی در دروس خود خیلی خوب را کسب نموده باشند. و معدل کسب شده در نوبت اول برای دانش اموزان نهم به.دهم، ۱۷ به بالا باشد. سوالات ازمون مدارس نمونه دولتی در پایه ششم به هفتم هشتاد سوال با زمان ۱۰۰ دقیقه و پایه نهپ به دهم ۱۰۰ سوال با زمان ۱۲۰ دقیقه انجام می گیرد. پس از اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی سال ۹۶ـ۹۷ اسامی پذیرفته شدگان بر روی سایت قرار خواهد گرفت و در اکثر مدارس هم اسامی پذیرفته شدگان همان مدرسه بر روی سایت مدرسه مورد نظر قرار می گیرد.
دانش اموزانی که در سایت نمونه دولتی قبول شده اند، باید در زمان مشخص شده به مدرسه مراجعه نموده و ثبت نام را انجام دهند.

جابه جایی مدارس نمونه

این دانش آموزان قبول شده، حق تعویض و جابه جایی مدرسه انتخابی اولیه خود را ندارند. و مدت زمان ثبت نام نهایتا ۱۰ روز پس از اعلام نتایج می باشد.
برای دانش آموزانی که پذیرش نشده اند، کارنامه ای شامل تعداد پاسخ های درست و غلط، نمره کسب شده دانش اموز در هر درس، تراز دانش اموز و تراز اخرین نفر قبول شده، در سایت مربوطه قرار خواهد گرفت. و دانش اموزان معترض به نتیجه ازمون، می تواننداعتراض کتبی خ ود را با توجه به کلید سوالات اعلام کنند.
نتایج آزمون در این هفته اعلام خواهد شد و در بعضی استان ها هم اکنون شروع به اعلام نتایج نموده اند. اعلام نتایج کلیه استان ها از طریق سایت های استانی صورت می گیرد.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوره درخت دانش، در تمامی مقاطع و آزمون های تحصیلی درخدمت شما دوستان عزیز خواهد بود برای تماس با واحد درخت دانش با شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ در ارتباط باشید، و در صورت موفق نشدن در ارتباط می توانید به سایت مشاوره تحصیلی درخت دانش و مقاله مربوطه مراجعه کرده و پاسخ سوالات خود را در کمترین زمان دریافت نمایید.

ورود به سامانه مدارس نمونه دولتی و استعداد درخشان سامانه سمپاد

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد