مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

اعلام نتایج مدارس شاهد ۹۸-۹۹

تاریخ ارسال نوشته: 8 ژوئن 2019

در این مقاله سعی داریم به اعلام نتایج مدارس شاهد ۹۸-۹۹، نحوه مشاهده نتایج مدارس شاهد ۹۸-۹۹ در پایه های مختلف و اقدامات پس از مشاهده نتایج بپردازیم برای مشاهده راهنمای تصویری نحوه دریافت نتایج از طریق www.student.saja.medu.ir نتایج ثبت نام تا لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

خبر فوری:نتایج مدارس شاهد پایه دهم ۹۸ اعلام شد لطفا برای راهنمای مشاهده و اطلاع از مدارک لازم ثبت نام و لیست ذخیره تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید، برای اطلاع از نتایج کنکور سراسری ۹۸ کلیک نمایید.

اعلام نتایج مدارس شاهد ۹۸-۹۹ پایه دهم

اعلام نتایج مدارس شاهد پایه دهم ۹۸-۹۹ از ۲۵ تیر ماه به بعد در سایت اعلام نتایج مدارس شاهد منتشر خواهد شد که به تمامی دانش آموزان دوره متوسطه دوم توصیه می شود:

لینک مستقیم مشاهده نتایج در ادامه مقاله به رنگ قرمز نشان داده شده است و توصیه می شود که قبل از مشاهده حتما از مدارک لازم و همچنین نحوه دریافت و لیست ردیف ذخیره ها در سامانه سجا و .. مقاله را مطالعه نمایید و یا با مشاوران ما از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کد و تلفن ثابت منزل با مشاوران مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش در تماس باشید و قبل از ورود به سایت حتما مراحل تصویری مشاهده نتایج رو مطالعه نمایید.

راهنمای تصویری مشاهده اعلام نتایج مدارس شاهد ۹۸-۹۹

راهنمای تصویری مشاهده نتایج مدارس شاهد به این صورت می باشد طبق عکس زیر گام اول وارد سایت اعلام نتایج مدارس شاهد شده و بر روی نوار سمت چپ ورود دانش آموزان کلیک مایید که در زیر آدرس آن را قرار داده ایم.

گام دوم با در دست داشتن کد ملی و شماره سریال شناسنامه (۶ رقم سمت راست) یعنی به عنوان مثال دانش آموزی با سریال شناسنامه: ۳۵ ب ۵۲۳۹۴۱ تنها عدد شش رقمی سمت راست را باید در جدوا دوم وارد نماید طبق عکس زیر در صورت هر گونه مشکل در عدم مشاهده با مشخصات دانش آموز با مشاوران ما در تماس باشید.

اعلام نتایج مدارس شاهد 98-99

اعلام نتایج مدارس شاهد ۹۸-۹۹

مشاهده اعلام نتایج مدارس شاهد 98-99

مشاهده اعلام نتایج مدارس شاهد

سایت اعلام نتایج پیش ثبت نام مدارس شاهد www.saja.medu.ir

سایت سجا تنها سایت رسمی پیش ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ و سامانه اعلام نتایج مدرسه شاهد می باشد به نشانی اینترنتی: www.saja.medu.ir

نحوه اعلام نتایج مدارس شاهد بر چه اساسی و چگونه است؟

نتایج پیش ثبت نام در مدارس شاهد و اعلام نتیجه در تمامی مقاطع بر اساس امتیازات دانش آموز و ظرفیت مدارس انجام خواهد شد و اسامی پذیرفته شدگان مدارس شاهد یا عدم پذیرش به یکی از طریق زیر اعلام خواهد شد:

  1. قرار گرفتن در لیست اصلی مدرسه (دانش آموزان طرح هدف)
  2. قرار گرفتن در لیست ذخیره
  3. عدم پذیرش در مدرسه

قرا گرفتن در لیست اصلی مدرسه در اعلام نتایج شاهد ۹۸

ثبت نام دانش آموزان طرح هدف یعنی دانش آموزان خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران درم مدارس شاهد به معنی ثبت نام قطعی این دانش آموزان در مدرسه شاهد است و در لیست اصلی مدرسه قرار خواهند گرفت.

قرار گرفتن در لیست ذخیره اعلام نتایج مدارس شاهد ۹۸

پس از دانش آموزان طرح هدف در مدارس شاهد دانش آموزان دارای امتیاز بالا در اولویت ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ هستند که این دانش آموزان در لیست ذخیره اعلام نتایج مدارس شاهد هستند تا بررسی مدارک این دانش آموزان که امتیاز مربوزه را در هنگام پیش ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ وارد نموده اند.

عدم پذیرش در اعلام نتایج مدارس شاهد امسال ۱۳۹۸

ثبت نام مدارس شاهد بر اساس امتیازات دانش آموزان و ظرفیت مدارس انجام خواهد شد بر همین اساس اگر مدرسه ظرفیت موجود خود را پر کرده باشد شانس پذیرش دانش آموزان بدون امتیاز و با امتیاز پایین خیلی کم خواهد شد.

اعلام نتایج مدارس شاهد ۹۸-۹۹

اعلام نتایج مدارس شاهد ۹۸-۹۹ پایه هفتم منتشر شد

اعلام نتایج مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸ ( مدارس متوسطه دوره اول) در تاریخ ۲۲ تیر ماه اعلام شد به تمامی دانش آموزان توصیه می شود برای اعلام نتایج مدارس شاهد خود، نحوه اعلام نتایج لیست ذخیره ها و همچنین مشاوره مدارک لازم بعد از قبولی و … می توانند با مشاوران درخت دانش از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کد و تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایند و یا ادامه مقاله را مطالعه نمایند.

لبنک ورود به اعلام نتایج مدارس شاهد کلیک نمایید.

نحوه مشاهده اعلام نتایج مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸-۹۹

داوطلبانی که در زمان مقرر و در پایه ای که به آن ورود پیدا می کنند از طریق سایت نتایج مدارس شاهد saja.medu.ir اقدام به پیش ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ کرده اند می توانند با مراجعه به سامانه اعلام نتایج مدارس شاهد ۹۸ و از طریق ورود به بخش دانش آموزان به مشاهده نتایج مدارس شاهد ( برای مشاهده کلیک کنید) خود بپردازند.

توصیه می شود قبل از مشاهده نتایج خود حتما نحوه اعلام نتایج را که تعیین کننده در امر ثبت نام می باشد و برای اطلاع از مدارک لازم بعد از قبولی و یا در صورت قرار گرفتن در لیست ذخیره با مشاوران مجرب مدرسه شاهد درخت دانش در تماس باشید.

۲ مرحله ای شدن اعلام نتایج مدارس شاهد ۹۸-۹۹

زمان اعلام نتایج مدارس شاهد ۹۸ در پایه های مختلف با همدیگر متفاوت است که در ادامه زمان اعلام نتیجه در پایه های مختلف مدارس شاهد را ارائه خواهیم داد اما اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد ۹۸-۹۹ شامل ۲ مرحله اصلی هست

  1. اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد از طریق سامانه ثبت نام مدارس شاهد
  2. اعلام نتایج نهایی مدارس شاهد ۹۸-۹۹

داوطلبان محترم جهت مشاهد نتایج مدارس شاهد ۹۸، اقدامات پس از اعلام نتایج پایه های مختلف مدارس شاهد، مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری مدارس شاهد و هر گونه ابهام و سوال در ثبت نام مدارس شاهد دوره اول متوسطه ۹۸-۹۹ می توانید از طریق تلفن ثابت و با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کد با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشید.

زمان اعلام نتایج اولیه و نهایی پایه اول ابتدایی مدارس شاهد ۹۸-۹۹

همانطور که اشاره شد نتایج ثبت نام پایه اول ابتدایی مدارس شاهد ۹۸-۹۹ دردو مرحله صورت خواهد پذیرفت که زمان اعلام نتایج اولیه پایه اول ابتدایی مدارس شاهد از ۲۱ خرداد خواهد بود و اعلام نتایج قطعی پایه اول ابتدایی ۲۸ خرداد لغایت ۳ تیر ماه خواهد بود.

زمان اعلام نتایج اولیه و نهایی پایه هفتم مدارس شاهد دبیرستان دوره اول متوسطه

ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم یا متوسطه اول تا ۱۴ تیر ماه ادامه خواهد داشت و زمان اعلام نتایج اولیه پایه هفتم ۱۶ تیرماه خواهد بود و اعلام نتایج قطعی پایه هفتم مدارس شاهد ۲۸ تیر لغایت ۳ مرداد خواهد بود.

زمان اعلام نتایج پایه دهم اولیه و نهایی مدارس شاهد دوره دوم متوسطه

ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم (متوسطه دوم ) تا ۲۱ تیر ماه ادامه دارد و زمان اعلام نتایج اولیه پایه دهم مدارس شاهد ۹۸-۹۹ ۲۳  تیر خواهد بود و اعلام نتایج قطعی پایه دهم مدارس شاهد ۱ لغایت ۱۵ مرداد خواهد بود.

مشاوره تحصیلی اعلام نتایج مدارس شاهد درخت دانش

مشاوران تحصیلی درخت دانش با چندین سال سابقه در ارائه مشاوره و راهکار به متقاضیان ثبت نام مدارس شاهد راهنمای شما درتمامی مراحل ثبت نام مدارس شاهد، نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد ۹۸ ، ثبت نام مدارس شاهد اول متوسطه، ثبت نام مدارس شاهد دوم متوسطه خواهند بود جهت ارتباط با مشاوران درخت دانش از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید.

تلفن تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریق تلفن ثابت و بدون کد

اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد