مطالب تصادفی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 98-99

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۹۸-۹۹

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 98-99 آخرین مرحله ثبت نام امسال یعنی سال 1398 رشته های بدون کنکور...

رفع محرومیت کنکور 98

رفع محرومیت کنکور ۹۸

لغو محرومیت از کنکور 98 چیست؟(ارسال درخواست مجوز شرکت در کنکور سال بعد می باشد) رفع محرومیت از کنکور ۹۸...

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور سراسری 98 را چگونه انجام دهیم؟ (به صورت حضوری و غیرحضوری) فاکتورهای انتخاب رشته کنکور سراسری...

نفرات برتر کنکور سراسری 98 اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری 98 امروز سه شنبه 15 مرداد ماه 98 اعلام شدند که برای هر گروه آزمایشی 10...

اعلام نتایج مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: ۹ تیر ۱۳۹۸
ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 98

اعلام نتایج مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸ یکی از مهمترین و پرتکرار ترین سوالات دانش آموزان بعد از ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸ می باشد که آیا این پیش ثبت نامی که انجام داده ایم احتمال دارد که قبول نشویم و یا درصد قبولی چند درصد می باشد؟ در این مقاله سعی داریم به تمام سوالات نحوه مشاهده نتایج مدارس شاهد ۹۸-۹۹ پایه هفتم دوره اول متوسطه و همچنین سایت اعلام نتایج را معرفی کنیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

خبر فوری ۲۲ تیر ماه ۹۸:

نتایج مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸ اعلام شد

نتایج مدارس شاهد پایه هفتم امروز ۲۲ تیر ماه ۹۸ اعلام شد توصیه می شود برای مشاهده نتایج خود، نحوه مشاهده، سایت مشاهده نتایج، اطلاع از مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری، اطلاع از لیست ذخیره و … با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳(بدون کد و تلفن ثابت منزل) در تماس باشید و یا برای مشاهده بر روی مشاهده نتایج مدارس شاهد پایه هفتم کلیک کنید.

ملاک اصلی قبولی در اعلام نتایج مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸

ملاک اصلی قبولی در اعلام نتایج مدارس شاهد ۹۸-۹۹ تمامی مقاطع از جمله پایه هفتم دوره اول متوسطه امتیاز می باشد، این بدان معنی است که دانش آموزی که سهمیه جانبازی و یا فرهنگی مدال و اقوام درجه یک شهید و جانباز و فرزند رزمنده و ایثارگر و بر اساس امتیاز بندی مدارس شاهد ۹۸ بتواند امتیاز بیشتری کسب نماید شانس قبولی بالاتری دارد.

ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 98

امتیاز لازم برای قبولی در اعلام نتایج مدارس شاهد ۹۸-۹۹

همچنین سوال بیشتر دانش آموزان این است که با چه امتیازی می توانیم مورد پذیرش مدرسه دلخواه خود قرار بگیریم و در نتایج ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸ مورد پذیرش قرار بگیریم؟

در جواب باید گفت: تمامی دانش آموزان دوره اول متوسطه می توانند در مدارس شاهد پیش ثبت نام انجام دهند حتی دانش آموزانی که صفر امتیاز هستند، درصد قبولی با امتیاز بستگی به مدرسه و تعداد شرکت کنندگان در آن منطقه می باشد و همچنین تعداد مدارس نیز می تواند تعیین کننده باشد ولی امتیاز ۵۰ در سال های گذشته در نتایج شاهد پایه هفتم شانس قبولی داشته است.

زمان اعلام نتایج مدارس شاهد دوره اول متوسطه ۹۸

زمان اعلام نتایج مدارس شاهد پایه هفتم هر سال دو هفته بعد از شروع ثبت نام و سه روز بعد از اتمامی ثبت نام در آن مقطع می باشد این بدان معناست که نتایج پیش ثبت نام مدارس شاهد دوره اول متوسطه هفتم ۹۸ در تاریخ ۱۷ تیر ماه اعلام خواهد شد.

نحوه مشاهده اعلام نتایج مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸ 

نحوه مشاهده نتایج ثبت نام مدارس شاهد متوسطه اول هفتم ۹۸ شامل ۳ مرحله می باشد:

  1. وارد سایت اعلام نتایج مدارس شاهد شویم
  2. وارد قسمت ورود دانش آموزان شویم
  3. کد ملی و شماره سریال شناسنامه دانش آموز را وارد نماییم
  4. مشاهده نتیجه مدارس شاهد و اقدام اول

توصیه می شود: برای مشاهده نتایجه مدارس شاهد خود در تمامی مقاطع و همچنین انجام اقدام لازم بعد از مشاهده نتیجه(مردود – ذخیره ردیف – قبولی عادی ) می توانید برای مشاره مدارک لازم و .. با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کد و تلفن ثابت منزل) در تماس باشید.

نحوه ورود به سایت اعلام نتایج مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸

برای ورود به سایت و سامانه اعلام نتایج مدارس شاهد باید ورود به سامانه سجا ۹۸ شویم به نشانی: saja.medu.ir بعد از ورود به سایت بر روی بخش دانش آموزی کلیک نموده و وارد صفحه اعلام نتایج دوره اول متوسطه می شویم.

نحوه ورود به صفحه اعلام نتایج ۹۸

با وارد کردن کد ملی ۱۰ رقمی دانش آموز و  همچنین ۶ رقم سمت راست شماره سریال دانش آموز وارد صفحه اعلام نتایج saja.medu.ir آن خواهیم شد.

قبولی ذخیره در اعلام نتایج مدارس شاهد هفتم به چه معناست؟

قبولی ذخیره در اعلام نتایج مدارس شاهد به معنای جانشین می باشد که در صورت افزایش ظرفیت مدرسه و یا عدم ثبت نام عده ای از دانش آموزانکه اطلاعات نادرست ثبت نموده اند جانشین ها گزینه اصلی می باشند که  ذخیره مدارس شاهد نام دارند.

مشاوره اعلام نتایج مدارس شاهد ۹۸-۹۹ درخت دانش

مشاوران درخت دانش با سال ها تجربه در ثبت نام و اعلام نتایج مدارس شاهد می توانند شما را در مشاهده و راهنمای مدارک نتایج مدارس شاهد کمک کنند شما می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کدگیری و تلفن ثابت منزل) تماس جاصل نمایید.

اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد