مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۶

تاریخ ارسال نوشته: 10 آگوست 2017
اصلاحیه تکمیل ظرفیت دکتری 96

اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۶

اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته

اصلاحیه دفترچه تکمیل ظرفیت سراسری را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید.

 

اصلاحیه دفترچه تکمیل ظرفیت سراسری ۹۶

 

نتایج آزمون سراسری

نتایج اولیه آزمون سراسری هرساله در اواسط مرداد اعلام می شود و داوطلبان از رتبه خود مطلع می گردند. یک هفته بعد از اعلام نتایج ، دفترچه انتخاب رشته از طرف سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می گردد و معمولا داوطلبان یک هفته برای انتخاب رشته مهلت دارند تا با توجه به لیست رشته و دانشگاهها انتخاب رشته نمایند.

اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته

معمولا بعد از انتشار دفترچه انتخاب رشته اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته منتشر می گردد. اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته با توجه به تغییر ظرفیت بعضی از دانشگاهها و و اصلاحات و تغییرات در بعضی از رشته ها و دانشگاهها صورت می گیرد. اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می گردد و اطلاعیه اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته از طرف سازمان مذکور اعلام می گردد.

در آزمون سراسری سال ۹۶ نیز اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته در اطلاعیه ۱۸ مرداد ماه توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام گردید بر اساس این اطلاعیه داوطلبان انتخاب رشته می توانند با توجه به دفترچه انتخاب رشته در تاریخ و مهلت اعلام شده از طریق سایت سازمان سنجش اقدام به انتخاب رشته نمایند.

اطلاعیه اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته اعلام شده از سوی سازمان سنجش به شرح زیر می باشد :

“پيرو انتشار دفترچه راهنماي انتخاب رشته آزمون سراسري سال ۱۳۹۶، بدين‌وسيله‌ به ‌اطلاع‌ آن دسته از داوطلبان آزمون مذكور كه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند مي‌رساند، نظر به اينكه دفترگسترش آموزش عالی وزارت علوم و وزارت بهداشت وبرخي از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي پس از انتشار دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (شماره ۲) آزمون مذكور، اعلام ظرفيت براي رشته‌هاي جديد نموده و يا اصلاحاتي به شرح ذيل در رشته‌هاي مورد پذيرش ارائه داده‌اند، متقاضيان مي‌توانند براساس ضوابط و شرايط مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته و همچنين با توجه به كدرشته‌ محل‌ها و توضيحات مندرج در اين اطلاعيه، نسبت به انتخاب رشته خود در تاريخ تعيين شده (از ۹۶/۵/۱۹ تاتاریخ ۹۶/۵/۲۳) منحصراً از طريق سايت اينترنتي اين سازمان اقدام نمايند.”

دریافت فایل کدرشته محلهای جدید علاوه بر کدرشته محلهای مندرج در دفترچه و همچنین اصلاحیات برخی از کدرشته محلهای دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ فرمت PDF

برای دانلود اصلاحیه دوم دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری۹۶ که در تاریخ ۲۲/۵/۹۶ منتشر شد، و  همچنین کد رشته محل های دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۶ بر روی لینک زیر کلیک بفرمایید.

         دریافت فایل اطلاعيه دوم اصلاحيات دفترچه هاي راهنماي انتخاب رشته آزمون سراسري سال ۱۳۹۶ فرمت PDF

برای دانلود و دریافت فایل اصلاحیه سوم دفترچه سراسری ۹۶ می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

  دریافت فایل اصلاحات سری سوم مربوط به رشته محل های دفترچه راهنمای انتخاب رشته های  تحصیلی آزمون سراسری سال ۹۶

با توجه به اطلاعیه دانشگاه آزاد اسلامی مورخ ۲۹/۵/۹۶ اصلاحیه انتخاب رشته این دانشگاه در تاریخ ۳۰/۵/۹۶ بر روی سایت قرار خواهد گرفت. برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید. برای دانلود دفترچه اصلاحیه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶ می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

اصلاحیه دوم دفترچه راهنما ۳۰ر۰۵ر۹۶

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد