hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری 96 No ratings yet.

اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری 96

اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته

اصلاحیه دفترچه تکمیل ظرفیت سراسری را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید.

 

اصلاحیه دفترچه تکمیل ظرفیت سراسری 96

 

نتایج آزمون سراسری

نتایج اولیه آزمون سراسری هرساله در اواسط مرداد اعلام می شود و داوطلبان از رتبه خود مطلع می گردند. یک هفته بعد از اعلام نتایج ، دفترچه انتخاب رشته از طرف سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می گردد و معمولا داوطلبان یک هفته برای انتخاب رشته مهلت دارند تا با توجه به لیست رشته و دانشگاهها انتخاب رشته نمایند.

اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته

معمولا بعد از انتشار دفترچه انتخاب رشته اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته منتشر می گردد. اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته با توجه به تغییر ظرفیت بعضی از دانشگاهها و و اصلاحات و تغییرات در بعضی از رشته ها و دانشگاهها صورت می گیرد. اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می گردد و اطلاعیه اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته از طرف سازمان مذکور اعلام می گردد.

در آزمون سراسری سال 96 نیز اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته در اطلاعیه 18 مرداد ماه توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام گردید بر اساس این اطلاعیه داوطلبان انتخاب رشته می توانند با توجه به دفترچه انتخاب رشته در تاریخ و مهلت اعلام شده از طریق سایت سازمان سنجش اقدام به انتخاب رشته نمایند.

اطلاعیه اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته اعلام شده از سوی سازمان سنجش به شرح زیر می باشد :

“پيرو انتشار دفترچه راهنماي انتخاب رشته آزمون سراسري سال 1396، بدين‌وسيله‌ به ‌اطلاع‌ آن دسته از داوطلبان آزمون مذكور كه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند مي‌رساند، نظر به اينكه دفترگسترش آموزش عالی وزارت علوم و وزارت بهداشت وبرخي از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي پس از انتشار دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (شماره 2) آزمون مذكور، اعلام ظرفيت براي رشته‌هاي جديد نموده و يا اصلاحاتي به شرح ذيل در رشته‌هاي مورد پذيرش ارائه داده‌اند، متقاضيان مي‌توانند براساس ضوابط و شرايط مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته و همچنين با توجه به كدرشته‌ محل‌ها و توضيحات مندرج در اين اطلاعيه، نسبت به انتخاب رشته خود در تاريخ تعيين شده (از 96/5/19 تاتاریخ 96/5/23) منحصراً از طريق سايت اينترنتي اين سازمان اقدام نمايند.”

دریافت فایل کدرشته محلهای جدید علاوه بر کدرشته محلهای مندرج در دفترچه و همچنین اصلاحیات برخی از کدرشته محلهای دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال 1396 فرمت PDF

برای دانلود اصلاحیه دوم دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری96 که در تاریخ 22/5/96 منتشر شد، و  همچنین کد رشته محل های دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری 96 بر روی لینک زیر کلیک بفرمایید.

         دریافت فایل اطلاعيه دوم اصلاحيات دفترچه هاي راهنماي انتخاب رشته آزمون سراسري سال 1396 فرمت PDF

برای دانلود و دریافت فایل اصلاحیه سوم دفترچه سراسری 96 می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

  دریافت فایل اصلاحات سری سوم مربوط به رشته محل های دفترچه راهنمای انتخاب رشته های  تحصیلی آزمون سراسری سال 96

با توجه به اطلاعیه دانشگاه آزاد اسلامی مورخ 29/5/96 اصلاحیه انتخاب رشته این دانشگاه در تاریخ 30/5/96 بر روی سایت قرار خواهد گرفت. برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید. برای دانلود دفترچه اصلاحیه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

اصلاحیه دوم دفترچه راهنما 30ر05ر96

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.