مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

ادغام انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری

تاریخ ارسال نوشته: 26 ژانویه 2020
ادغام انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری
  • آیا ادغام انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری امکان پذیر است؟
  • ادغام انتخاب رشته کنکور سراسری و دانشگاه آزاد در چه رشته هایی انجام می شود؟
  • مشاوره انتخاب رشته، پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، دامپزشکی
  • زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری؟

قابل توجه داوطلبان ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ و دانشنگاه آزاد ۹۹ انتخاب رشته کنکور سراسری در ۴ رشته ادغام و زمان انتخاب رشته همزمان انجام خواهد شد. در این مقاله سعی داریم شرایط ادغام، نحوه و لیست رشته های ادغام انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری را به صورت مفید خدمت دوستان عزیز عرض نماییم.

ادغام انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری

لیست رشته های ادغام انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری

طبق اطلاعيه دبيرخانه شوراي سنجش و پذيرش دانشجو در خصوص مصوبات بيست و دومين جلسه شوراي سنجش و پذيرش دانشجو مورخ ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ تمامی داوطلبان کنکور سراسری در زیرگروه علوم تجربی و رشته های مذکور در زیر:

  • انتخاب رشته پزشکی
  • اننتخاب رشته دندانپزشکی
  • انتخاب رشته داروسازی
  • انتخاب رشته  دامپزشکی

انتخاب رشته سراسری و دانشگاه آزاد خود را همزمان انجام داده و در دفتررچه ی مجزا لیست رشته ها و ظرفیت های موجود از زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ به بعد اعلام خواهد شد.

انتخاب رشته، رشته های بالا به صورت متمرکز و همزمان با پیام نور، پردیس، دانشگاه آزاد و تمامی موسسات عالی برگزار خواهد شد.

شرایط ادغام انتخاب رشته پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی و دامپزشکی

با توجه به اطلاعیه ارائه شده در سایت سازمان سنجش به منظور جلوگیری از پذیرش های غیرقانونی در قالب پذیرش رشته های بدون کنکور پزشکی و پیراپزشکی  و همچنین تمرکز بیشتر بر تعداد ظرفیت های پذیرش شده انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری در رشته های مذکور همزمان باهم و در یک روز در دفترچه ۲ انجام خواهد شد.

تمامی داوطلبان می توانند در صورت حدنصاب رسیدن نمره خام آنها و یا تراز نمره بالا ۶۵۰۰ در این انتخاب رشته شانس خود را برای پذیرش درکنکور سراسری ۹۹ آزمایش کنند.

نکته قابل توجه در اطلاعیه سنجش:

تمامی افرادی که تغییر رشته غیرقانونی در دانشگاه آزاد انجام داده اند مورد قبول نخواهند بود و انتخاب رشته آنها بهه حالت قبلی برگردانده خواهد شد.

تسهیلات در نظر گرفته شده برای اعضای هیات علمی دانشگاه در نظر گرفته شده بود لغو و تمامی افراد در این مقطع و رشته ها مجاز به تحصیل نخواهند بود.

زمان اجرا قانون ادغام انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری در ۴ رشته

طبق اطلاعات برگرفته شده از سازمان سنجش قانون ادغام انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری از سال تحصیلی ۹۹-۰۰ انجام خواهد شد. خبرهای تکمیلی در این زمینه به زودی در کانال تلگرام و ایستاگرام موسسه مشاوره تحصیلی درخت دانش اعلام خواهد شد.

انتخاب رشته تمامی رشته ها به غیر از رشته های دانشگاهی پزشکی و پیراپزشکی همانند سالهای گذشته انجام خواهند شد و داوطلبان می توانند انتخاب رشته خود را در زمان مقرر شده انجام دهند. انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ را می توانید با خیال آسوده به مشاورین درخت دانش بسپارید.

داوطلبان کنکور سراسری می توانند در لینک زیر ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ خود را انجام داده و یا برای ثبت نام خود با شماره  تماس ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریق تلفن ثابت با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشند.

ثبت نام کنکور سراسری ۹۹

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاورین مجرب درخت دانش در تمامی زمینه ها تحصیلی ، از مقاطع پایه تا مقطع دکتری تخصصی که شامل: هدایت تحصیلی دانش آموزان، ثبت نام مدارس، معرفی منابع کنکور سراسری، برنامه ریزی درسی کنکوری ها، تحصیل در خارج از کشور، برگزاری آزمون ها، اطلاع رسانی های آموزشی و تحصیلی کشور،انتخاب رشته کنکور سراسری، ثبت نام های بدون کنکور دانشگاه و …. همراه شما خواهند بود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در صورت هر گونه ابهام می توانید از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با ما در ارتباط باشید.

 

برای ارتباط با مشاورین درخت دانش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ را بدون نیاز به گرفتن کد از طریق تلفن ثابت شماره گیری نمایید.

اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

کانال تلگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

 

هیچ نظری وجود ندارد