hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

ادغام آزمون ورودی تیزهوشان و نمونه دولتی No ratings yet.

ادغام آزمون ورودی پایه نهم تیزهوشان و نمونه دولتی

همان گونه که مستحضر هستید آزمون ورودی تیزهوشان در اردیبهشت ماه هرسال و آزمون نمونه دولتی در اواخر خرداد هر سال برگزار می شود در پی اطلاع رسانی حذف آزمون ورودی پایه ششم تیزهوشان و نمونه دولتی اطلاعیه دیگری از آموزش و پروش اعلام شد مبنی بر ادغام آزمون ورودی تیزهوشان و نمونه دولتی در مقطع دوم متوسطه.

از این رو به دلیل جامعه آماری مشترک در بین داوطلبان آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و نیز برای کاهش استرس ها در این باره تصمیم بر یکی شدن این آزمون ها گرفته شد.

حذف آزمون ورودی تیزهوشان پایه ششم به هفتم

در پی این تصمیم برنامه ریزی درسی برای آزمون ورودی تیزهوشان و نمونه دولتی می تواند با سهولت بیشتری انجام شود و نیز در هزینه های ثبت نام و کتب کمک درسی و همچنین برگزاری آزمون ها همگی دارای منافع جمعی می باشد.

زرافشان در پی مصاحبه تلوزیونی در این باره گفت با تاکید بر اینکه ما به دنبال تعمیم و عمومیت بخشی و تنوع بخشی به سمپاد هستیم و به دنبال ترحیم سمپاد نیستیم گفت:

در سال ۱۳۹۰ بنیاد ملی نخبگان پژوهشی را سفارش داد که در آن گزارش کلید مسئله این بود که در حوزه توجه به استعدادها تک حوزه ای شده ایم و فقط به یک نوع استعداد توجه داریم و با تک روش آزمون غربالگری می کنیم. در حالی که ما باید به تنوع استعدادها توجه و از تنوع روش ها برای شناسایی آنها استفاده کنیم. یکی از روشها برگزاری جشنواره ها و مسابقات و یا جهش تحصیلی است. ۱۶،۱۷ روش در دنیا مطرح است که یکی از آنها جداسازی است ما روش های دیگر را هم در دست بررسی داریم.

جشنواره جوان خوارزمی

زرافشان افزود: امروز در جشنواره جوان خوارزمی بخشی عمده ای از جوایز را دانش آموزان فنی و حرفه ای از آن خود می کنند در حالی که هنرستانی ها قبلا تیزهوش تلقی نمی شدند اما امروز فهمیده‌ایم اینها پنجه‌های قدرت‌اند.

از این رو داوطلبان می توانند برای دریافت منابع کمک درسی جدید و برنامه ریزی برای آزمون پایه نهم به دهم از مشاوران درخت دانش درخواست همراهی داشته باشند.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

جهت دریافت اطلاعات و رفع سوالات و ابهامات تحصیلی خود و همچنین در با موضوعات؛ برنامه ریزی درسی تیزهوشان، برنامه ریزی درسی مدارس نمونه، مشاوره تحصیلی تمامی مقاطع تحصیلی در سراسر ایران بدون کدگیری از تلفن ثابت با شماره تلفن 9099072943  تماس بگیرید تا مشاوران مجرب و آگاه درخت دانش شما را در رفع نیازهای تحصیلی و ارائه اطلاعات به روز راهنمایی نمایند.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.