مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

اخذ مدرک رسمی پیش دانشگاهی

تاریخ ارسال نوشته: 23 آوریل 2019
اخذ مدرک رسمی پیش دانشگاهی
  • شرایط اخذ مدرک رسمی پیش دانشگاهی در کمترین زمان ممکن؟(مطالعه مقاله)
  • مدارک لازم برای ثبت نام پیش دانشگاهی؟
  • زمان ثبت نام برای اخذ مدرک پیش دانشگاهی؟
  • شهریه و هزینه گرفتن مدرک پیش دانشگاهی؟
  • مشاوره ثبت نام و دریافت مدرک پیش دانشگاهی به صورت حضوری و غیرحضوری؟
  • کلاسهای حضوری یا غیرحضوری پیش دانشگاهی ؟

قابل توجه داوطلبان و متقاضیان دریافت پیش دانشگاهی برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در این مقاله سعی داریم پاسخ سوالات بالا را خدمت دوستان عزیز عرض نموده و در راه دستیابی به مدرک پیش دانشگاهی را در کمترین زمان ممکن خدمت دوستان عزیز عرض نماییم.، تا هیچ کسی به دلیل نداشتن وقت و یا نداشتن برنامه مناسب از تحصیل جا نماند.

اخذ مدرک رسمی پیش دانشگاهی ۹۸-۹۹

خیلیا برای ورود به رشته های دانشگاهی در مقطع کارشناسی پیوسته نیاز به مدرک پیش دانشگاهی دارند داوطلبانی که نظام قدیم هستند و فقط مدرک دیپلم دارند، متقاضیانی که دیپلم فنی و حرفه ای دارند و قصد ادامه تحصیل در رشته های کارشناسی پیوسته انسانی و ریاضی و تجربی هنر و زبان نیاز است که مدرک پیش داشته باشند که ما در این مقاله نحوه گرفتن مدرک در کمترین زمان و کمترین هزینه توضیح خواهیم داد اما قبل از مطالعه :

برای مطالعه مقالات پربازدید درخت دانش می توانید بر روی لینک های زیر کلیکنمایید:

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸-۹۹

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم

سایت همگام هدایت تحصیلی پایه نهم

شرایط گرفتن مدرک پیش دانشگاهی سریع

با توجه به اینکه تعداد داوطلبان و متقاضیان دریافت مدرک پیش دانشگاهی سریع زیاد می باشد خواهشمندیم قبل از تکمیل ظرفیت برای ثبت نام خود با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشند.

شماره تماس:۹۰۹۹۰۲۹۴۳ بدون نیاز به گرفتن کد از طریق تلفن ثابت منزل

اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

داوطلبانی و متقاضیانی که مدرک دیپلم دارند و سال دوازدهم را گذرانده در هر کدام از زیرگروه ها که شامل علوم ریاضی، فنی و حرفه ای، کاردانش، علوم تجربی، هنر و زبان فارغ التحصیل شده باشند و در حال حاضر برای دریافت مدرک پیش دانشگاهی به مشکل برخورد کرده اند می توانند در کمترین زمان با کمترین پرداخت شهریه و کمترین سختی و دشواری از لحاظ مطالعه مدرک پی دانشگاهی خود را هم دریافت کنند.

اخذ مدرک رسمی پیش دانشگاهی
اخذ مدرک رسمی پیش دانشگاهی

نکته قابل توجه در رابطه با اخد مدرک پیش دانشگاهی ۹۸

مدت زمان ثبت نام محدود می باشد و داوطلبان برای ترم اول تا نیمه دوم اردیبهشت ماه ۹۸ برای ثبت نام زمان داشته و در اسرع وقت باید ثبت نام خود را انجام دهند. زمان ممکن برای ثبت نام تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت می باشد.

داوطلبانی که واحدی را گذرانده اند می توانند از طریق تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ برای شهریورماه اقدام نمایند

داوطلبان و متقاضیان برای ادامه تحصیل در مقطع پیش دانشگاهی یا مشکل زمان و حضور سر کلاس ها را داشته و یا توانایی گذراندن واحدهای درسی  را نداشته اند می توانند در سریعترین زمان ممکن مدرک پیش دانشگاهی خود را با راهنمایی و ثبت نام مشاورین درخت دانش به انجام برسانند.

مدرک پیش دانشگاهی با استعلام آموزش و پرورش

با توجه به سوابق درخشان موسسه درخت دانش در مسیر هدایت تحصیلی در داخل کشور و خارج از کشور در تمامی مقاطع، برای هدایت تحصیلی داوطلبان و متقاضیان دریافت مدرک معتبر و قانونی همراه با استعلام در سایت آموزش و پرورش به تشانی www.medu.ir اقدام نموده و دوستانی که قصد ثبت نام و مشاوره ثبت نام را دارند می توانند با شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ تماس گرفته و با خیال راحت ثبت نام خود را به مشاورین درخت دانش بسپارند.

اخذ سریع مدرک پیش دانشگاهی را از مشاورین مجرب درخت دانش با استعلام از آموزش و پرورش منطقه خود بخواهید.

اخذ سریع مدرک پیش دانشگاهی تهران و کرج

داوطلبان و متقاضیان گرفتن پیش دانشگاهی کرج و تهران می توانند با در دست داشتن مدارک خود و مراجعه به واحد ثبت نام مدارس پیش دانشگاهی درخت دانش تا شهریور ماه ۹۸ مدرک فارغ التحصیلی خود را دریافت نمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشید. زمان ثبت نام محدود می باشد در اسرع وقت برای ثبت نام خود اقدام کنید.

مدارک لازم برای ثبت نام پیش دانشگاهی

دروس پیش دانشگاهی شامل ۱۲ واحد نهایی و ۱۲ واحد غیر نهایی می باشد که برای ثبت نام تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت و در تیرماه برای شهریور ماه اقدام خواهد شد، باید داوطلبان اقدام نموده و هماهنگی های لازم را با مشاورین درخت دانش به انجام برسانند.

مدارک لازم برای ثبت نام شامل :

  • ۶ قطعه عکس ۳در۴
  • مدرک قبولی سال سوم یا سال اخر دبیرستان
  • اصل دیپلم و یا دانشنامه

نکته قابل توجه تا تاریخ ۱۰اردیبهشت ثبت نام امکان پذیر می باشد. امتحانات پیش دانشگاهی درتاریخ ۳۱ اردیبهشت برگزار خواهند شد. برای ترم تابستانی افرادی که واحدی را گذرانده اند می توانند با مشاورین درخت دانش برای ثبت نام مراحل بعدی اقدام نمایند.

گرفتن مدرک پیش دانشگاهی برای دیپلمه های کاردانش و فنی حرفه ای

دیپلمه های که برای زیرگروه کاردانش و فنی حرفه ای می باشند و تمایل به ادامه تحصیلی در رشته زیرگروه علوم تجربی و علوم انسانی، هنر و ریاضی فیزیک دارند می توانند برای ثبت نام خود در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد بدون کنکور رشته مورد نظر خود را انتخاب کنند که شامل رشته های میکروبیولوژی، دامپزشکی، روانشناسی، حقوق، مهندسی های معماری و عمران،مهندسی کامپیوتر و … می باشند.

مدرک پیش دانشگاهی خود را کمتر از ۲ ماه بدون حضور در کلاس دریافت نمایید. مشاورین مجرب درخت دانش در تمامی مراحل ثبت نام همراه شما خواهند بود.

تاریخ اخذ مدرک پیش دانشگاهی

مدرک پیش دانشگاهی برای داوطلبان خردادماه صادر خواهد شد و افراد باقیمانده در شهریور ماه ۹۸ صادر و متقاضیان در مهرماه ۹۸ مدرک پیش دانشگاهی خود را می توانند در دسترس داشته باشند. ثبت نام های بدون کنکور مهرماه ۹۸ دانشگاه آزاد را هم همزمان برای داوطلبان انجام خواهیم داد.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

برای دریافت اطلاعات بیشتر در تمامی موارد زیر از جمله، مدرک پیش دانشگاهی مشهد، ثبت نام مدارس شاهد، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸، گرفتن مدرک پیش دانشگاهی در کرج، مدرک پیش دانشگاهی با استعلام، مدرک پیش دانشگاهی در مشهد، دریافت مدرک پیش دانشگاهی از سایت، گرفتن مدرک پیش دانشگاهی برای دیپلم کاردانش، گرفتن مدرک پیش دانشگاهی سریع شیراز، تاریخ اخذ مدرک پیش دانشگاهی می توانید با مشاورین تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با مشاورین درخت دانش

شماره تماس از طریق تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن کد: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد