hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

آزمون عملی طراحی لباس و نقاشی No ratings yet.

زمان ثبت نام در آزمون عملی طراحی لباس و نقاشی ؟ (9 تیر ماه 98)

نحوه ثبت نام در آزمون آزمون عملی رشته های کنکور هنر و علوم ورزشی؟ (مطالعه مقاله؟)

زمان برگرازی آزمون عملی زیرگروه هنر؟(مطالعه مقاله)

شرایط ثبت نام در آزمون عملی کنکور سراسری هنر 98؟

مشاوره مصاحبه عملی کنکور سراسری 98؟(مشاوره تحصیلی درخت دانش)

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور سراسری 98؟

و …؟؟

در این مقاله سعی داریم به تمامی سوالات داوطلبان رشته های هنر و ثبت نام در آزمون عملی کنکور سراسری هنر 98 و آزمون عملی کنکور تربیت بدنی پاسخ دهیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

ثبت نام در آزمون عملی طراحی لباس و نقاشی کنکور هنر 98

کارت اعتباری جهت علاقه مندی در ثبت نام آزمون عملی کنکور سراسری رشته نقاشی و طراحی لباس امروز 9 تیر ماه 98 بر روی سایت سنجش آموزش کشور قرار گرفت، علاقه مندان می توانند برای دریافت کارت اعتباری و ثبت نام در آزمون عملی کنکور سراسری خود اقدام کنند.

توصیه می شود برای خربد کارت و ثبت نام در آزمون عملی رشته های هنر( آزمون عملی کنکور هنر رشته بازیگری 98آزمون عملی کتابت و نگارگری ) و آموزش تربیت بدنی و علوم ورزشی می توانند با مشاوران ما از طریق شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت) در تماس باشید و یا ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

هزینه و نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون عملی طراحی لباس و نقاشی سال 1398

هزینه خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور هنر رشته های نقاشی و طراحی لباس مبلغ 50000 هزار تومان می باشد و نحوه خرید کارت نیز از طریق سلیت سازمان سنجش انجام می شود که با استفاده از شماره پرونده و داوطلبی وارد پرفایل شده و نسبت به انتخاب آزمون رشته دلخواه اقدام خواهید نمود.

توصیه می شود که تمام مراحل خرید کارت ثبت نام در آزمون عملی کنکور هنر 98 تمامی رشته ها و رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 گروه هنر را به مشاوران مجرب درخت دانش بسپارید.

آزمون عملی طراحی لباس و ارتباط تصویری هنرهای تجسمی کنکور سراسری 98

رشته هنر با توجه به اینکه متقاضیان و داوطلبان زیادی را به خود اختصاص می دهد و هر سال تعداد داوطلبان بیشتر از سالهای گذشته می باشد در انتخاب رشته کنکور سراسری 98 هم به تعداد تقریبا 13000 نفر در این آزمون شرکت کرده و رقابت در این عرصه و زیرگروه تحصیلی معمولا با شدت بیشتری شاهد بودیم.

آزمون عملی قسمت دوم از آزمون کنکور سراسری 98، برای زیرگروه هنر و تربیت بدنی می باشند. داوطلبانی که در آزمون کنکور سراسری هنر 98 شرکت کرده اند می توانند در رشته های ارتباط تصویری، کاردانی هنرهای تجسمی، طراحی پارچه، طراحی لباس، و طراحی صنعتی در تاریخ 9/5/98 برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی مراجعه کرده و تاریخ و مکان آزمون را از طریق کارت ورود به جلسه مشاهده نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب موضوع آزمون عملی و شرایط آن می توانید با مشاوران تحصیلی درخت دانش از طریق شماره تماس 9099072943 در ارتباط باشید.

کارت شرکت در آزمون عملی رشته های نقاشی، ارتباط تصویری، کاردانی هنرهای تجسمی، طراحی صنعتی

کارت شرکت در آزمون عملی رشته های هنر  تاریخ 9/5/97 تا تاریخ 10/5/97 از طریق سایت منتشر خواهد شد، و تاریخ برگزاری آزمون برای رشته های نقاشی، ارتباط تصویری، کاردانی هنرهای تجسمی، طراحی پارچه و طراحی لباس ساعت 8 صبح روز پنج شنبه مورخ 11/5/98 و داوطلبان رشته طراحی صنعتی در تاریخ پنج شنبه 11/5/98 ساعت 14:30 برگزار خواهد شد.

جهت دریافت کارت شرکت در آزمون طراحي مجموعه رشته هاي نقاشي،ارتباط تصويري، هنرهاي تجسمي، طراحي پارچه و طراحي لباس در آزمون سراسري سال 1397 از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

کارت شرکت در آزمون طراحي مجموعه رشته هاي نقاشي،ارتباط تصويري، هنرهاي تجسمي، طراحي پارچه و طراحي لباس در آزمون سراسري سال 1397

برای اطلاعات بیشتر در باب زمان، شرایط، مدارک، وسایل لازم آزمون عملی کنکور هنر 97 بر روی لینک رنگی زیر کلیک نمایید:

آزمون عملی طراحی لباس و نقاشی

نکات قابل توجه(آزمون عملی طراحی لباس و نقاشی و ..):

  • رفع نقص و مغایرت کارت و با اطلاعات داوطلبان را می توانید در تاریخ 9 و 10 پیگیر و مشکل را در باجه های معرفی شده سازمان سنجش رفع نمایند.
  • نیم ساعت قبل از شروع آزمون باید در مکان مورد نظر حضور داشته باشند.
  • همراه داشتن کارت آزمون عملی، شناسنامه، کارت ملی الزامی می باشد.

وسایل مورد نیاز آزمون عملی طراحی لباس و نقاشی:

تخته شاسی، مدادهای طراحی مخصوص پررنگ و نرم، پاک کن تراش، خط کش، گونیای کوچک، پرگار و گیره های کاغذی الزامی است.

دوستانی که هزینه کارت آزمون عملی را پرداخت نکرده اند حتما در روز 9/5/98 تا 10/09/98 هزینه را پرداخت نمایند.

ثبت نام بدون کنکور رشته های هنر 98

ثبت نام بدون کنکور رشته های هنر هر سال در دانشگاه های پیام نور، دانشگاه آزاد بدون کنکور، غیرانتفاعی بدون کنکور، علمی کاربردی بدون کنکور انجام خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از نحوه شرایط ثبت نام بدون کنکور 97 و همچنین آزمون عملی کنکور سراسری 97می توانید بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98-99

ثبت نام بدون کنکور پیام نور

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 97

دانشگاه سوره تهران

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش در تمامی مراحل آزمون مصاحبه عملی کنکور سراسری 98 و اطلاعات دقیق ثبت نام های بدون کنکور رشته های هنر تهران و شهرستان همراه شما خواهند بود برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس 9099072943 از طریق تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن کد در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.