hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

آزمون عملی رشته بازیگری کنکور هنر 97 5/5 (2)

 

اطلاعیه سازمان سنجش(آزمون عملی بازیگری)

پيرو اطلاعيه مورخ 97/04/20 آزمون عملی رشته بازیگری کنکور هنر 97 بدين‌‌ وسيله‌ نظر متقاضيان رشته ­هاي ادبيات نمايشي، بازيگري، طراحي ­صحنه، نمايش عروسكي، آهنگسازي، موسيقي ايراني، موسيقي جهاني، مجسمه‌سازي و عكاسي دانشگاههـا و مؤسسات‌ آموزش‌ عالـي در آزمون‌ سراسري‌ سال‌ 1397 را كه داراي آزمون عملي هستند، به‌ نكات زير معطوف‌ مي‌دارد :

آزمون عملي رشته ­هاي فوق منحصراً از داوطلبان گروه آزمايشي هنر كه‌ در جلسه آزمون (بعدازظهر پنجشنبه مورخ 97/04/07) حاضر بودند و بعد از آزمون سراسري (از تاريخ 97/04/09 لغايت 97/04/15) علاقه­مندي خود را با پرداخت هزينه آزمون عملي و طراحي رشته­ هاي تحصيلي در تاريخ مذكور در پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان اعلام نموده‌اند بعمل خواهد آمد.

زمان برگزاری آزمون عملی رشته نقاشی کنکور سراسری هنر ۹۷

آزمون عملی رشته بازیگری کنکور هنر ۹۷ به صورت جداگانه (برادران و خواهران) و به ترتیب حروف الفبا نام خوانوادگی بر اساس جدول زیر برگزار خواهد شد.

خواهرانالف تا چ روز شنبه مورخ 97/05/20
خواهرانح تا شروز يكشنبه مورخ 97/05/21
خواهرانص تا ك روز دوشنبه مورخ 97/05/22
خواهرانگ تا يروز سه‌شنبه مورخ 97/05/23 
برادرانالف تا خروز چهارشنبه مورخ 97/05/24
برادراند تا فروز پنجشنبه مورخ 97/05/25
برادرانق تا یروز جمعه مورخ 97/05/26

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی بازیگری کنکور 97

داوطلباني كه متقاضي آزمون عملي و طراحي رشته‌هاي تحصيلي فوق‌الذكر شده‌اند، درصورت تمایل لازم است پس از اعلام نتايج اوليه با توجه به دوره‌هايي كه براساس كارنامه در آن مجاز به انتخاب رشته گرديده‌اند، با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان در زمان مقرر نسبت به انتخاب كدرشته‌محل‌هاي تحصيلي مربوط در فرم انتخاب رشته اين آزمون از اولويت 1 تا 150 و در هر اولويتي كه علاقه دارند اقدام نمايند .

متقاضياني كه نسبت به واريز هزينه آزمون عملي خود اقدام نموده‌اند بايد حداكثر تا 2 روز قبل از تاريخ شروع آزمون عملي رشته ‌مورد تقاضا (به شرح جدول ذيل)، كارت ورود به جلسه آزمون عملي و يا طراحي خود را از پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان پرينت نموده و طبق آدرس مندرج در كارت ورود به جلسه آزمون عملي برابر زمان و مكان مندرج در كارت آزمون عملي خود به محل برگزاري آزمون مراجعه نمايند .

تبصره: آن دسته از داوطلباني كه با توجه به پرداخت هزينه برگزاري آزمون عملي، متقاضي دو مجموعه از رشته ­هاي تحصيلي مربوط شده­اند مي‌بايست به منظور شركت در هر يك از رشته­ هاي ذيربط نسبت به پرينت كارت براي هر مجموعه اقدام نمايند .

آزمون عملی بازیگری کنکور هنر چگونه است ؟

آزمون‌هاي عملي بازیگری و طراحي و درس تخصصي هر رشته قابل تمديد، تكرار و يا برگزاري آن بصورت انفرادي براي هيچ داوطلبي و تحت هيچ شرايطي ميسر نمي‌باشد .

آزمون عملي رشته‌هاي تحصيلي ادبيات نمايشي، بازيگري، طراحي ­صحنه، نمايش عروسكي، آهنگسازي، موسيقي ايراني، موسيقي جهاني، مجسمه‌سازي و عكاسي منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد. 

برای دریافت و پرینت کارت ورد به آزمون عملی رشته های کنکور هنر 97 و همچنین در مورد جزییات آزمون عملی که به چه صورت است می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره گیری شمارخ 9099072943 بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

نکات مهم کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر 97

داوطلباني كه متقاضي رشته‌هاي مندرج در جدول ذيل بوده و نسبت به پرداخت هزينه آزمون عملي در موعد مقرر اقدام نموده و به هر دليل موفق به دريافت كارت ورود به جلسه آزمون عملي و يا طراحي از پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان نمي­باشند، مي‌بايست با به همراه داشتن رسيد پرداخت هزينه، دو قطعه عكس و كارت شناسايي معتبر، در روزهاي برگزاري آزمون عملی به نماينده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در حوزه ­هاي برگزاري آزمون مندرج در جدول ذيل مراجعه نمايند.

زمان اعلام نتایج آزمون عملی رشته بازیگری کنکور سراسری 97

فهرست اسامی و شماره داوطلبی معرفی شدگان هر یک از رشته های تحصیلی نیمه متمرکز 97 با انجام مراحل مصاحبه و دیگر مراحل گزینش بقیه رشته های تحصیلی نیمه متمرکز در دوره روزانه، دوره شبانه یا همان نوبت دوم، از شهریور ماه بر روی پایگاه اطلاع رسانی قرار خواهد گرفت برای اطلاعات بیشتر درباره زمان دقیق اعلام نتایج آزمون عملی و رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری 97 بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

اعلام نتایج رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری 97

مشاوره تحصیلی کنکور هنر درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش در تمامی مراحل آزمون عملی کنکور سراسری هنر 97 همراه شما خواهند بود برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط آزمون عملی و اعلام نتایج مصاحبه عملی کنکور سراسری 97 می توانید از طریق شماره تماس 9099072943 بدون نیاز به گرفتن کد در تمامی مناطق کشور در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.